Текст таг ми треба многу наставникот рече точно. Ви благодариме однапред

> Форуми > Германски форуми и германска практика > Текст таг ми треба многу наставникот рече точно. Ви благодариме однапред

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ФОРУМИТЕ ALMANCAX. СИТЕ ИНФОРМАЦИИ ШТО ГИ БАРАТЕ ЗА ГЕРМАНИЈА И ГЕРМАНСКИОТ ЈАЗИК МОЖЕТЕ ДА ГИ НАЈДЕТЕ НА НАШИТЕ ФОРУМИ.
    mamirecep
    Учесник

    Ми требаш толку многу. Ќе ти кажам за мојот 1 дневник. Би го ценат ако го преведете германскиот превод. Јас сум појадок по будењето. Потоа одам на училиште. Училишните часови започнуваат во 7.30. Јас сум надвор од училиштето откако ги процесирав 8.20ders. Потоа вечерав на 8. По јадење, работам од 7 до 8. Го гледам компјутерот од 10 до 10. Ве молам, помогни ми денес

    https://www.dogrupara.com/

    неџир
    Учесник

    Ми требаш толку многу. Ќе ти кажам за мојот 1 дневник. Би го ценат ако го преведете германскиот превод. Јас сум појадок по будењето. Потоа одам на училиште. Училишните часови започнуваат во 7.30. Јас сум надвор од училиштето откако ги процесирав 8.20ders. Потоа вечерав на 8. По јадење, работам од 7 до 8. Го гледам компјутерот од 10 до 10. Ве молам, помогни ми денес

    Потребна ви е помош за преобликување на вашата програма, нели?

Се прикажува 1 одговор (вкупно 1)
  • За да одговорите на оваа тема, мора да бидете најавени.