almancax

> Форуми > Cafe almancax > almancax

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ФОРУМИТЕ ALMANCAX. СИТЕ ИНФОРМАЦИИ ШТО ГИ БАРАТЕ ЗА ГЕРМАНИЈА И ГЕРМАНСКИОТ ЈАЗИК МОЖЕТЕ ДА ГИ НАЈДЕТЕ НА НАШИТЕ ФОРУМИ.
    SMC-403
    Учесник

    Пријателите, кои ја напуштија голготата, не влегуваат на форумот, или форумот влегува во маѓепсан круг за кратко, причината не е позната, но форумот дефинитивно замолкна.

    sonsuzyolcuxnumx
    Учесник

    Затоа што дојде летниот распуст...

    SMC-403
    Учесник

    Мислам дека ќе биде финале на сезоната како и другите серии со ова темпо. :D

    ноќ2
    Учесник

    SLM се надевам дека сите се добро.Па јас сум тука момци нема да правам финале,сигурен сум дека секој што ќе дојде овде ќе ме види :D

    SMC-403
    Учесник

    SLM се надевам дека сите се добро.Па јас сум тука момци нема да правам финале,сигурен сум дека секој што ќе дојде овде ќе ме види :D????

    веќе сте зависни од ова место

    ноќ2
    Учесник

    SLM се надевам дека сите се добро.Па јас сум тука момци нема да правам финале,сигурен сум дека секој што ќе дојде овде ќе ме види :D????

    веќе сте зависни од ова место

    така беше  ;D ;D ;D ;D ;D

    ноќ2
    Учесник

    Поздрав на германски, каде се луѓето, исчезна ли...

    SMC-403
    Учесник

    Каде се луѓето, добро прашање или уживаат на одмор на море или трчаат за леб на работа, хмм, ваљда има луѓе што спијат. :D

    ноќ2
    Учесник

    Каде се луѓето, добро прашање или уживаат на одмор на море или трчаат за леб на работа, хмм, ваљда има луѓе што спијат. :D

    Во право си, смс 403, не отидов во Турција, мислам дека сите се такви хехе  ;D Се разбира, времето за одмор нема да биде тука, нотлерија хехе  ;D

    3,14
    Учесник

    Да пријатели, лето е, сите се некаде... И јас не можам постојано да се логирам... ;D

    ида
    Учесник

    Па после се имаш поважни работи 3,14 брат или чест брат  ;) ;D ;D

    ноќ2
    Учесник

    Очигледно не одиш и ти, па тука си на одмор ;)

    ноќ2
    Учесник

    добредојдовте во временскиот извештај на Аманкс

    Според податоците што ги добивме утрово, денешните жители на алмакакс се среќни; Ве чекам по студените ветрови, топли хумористични ветровити минути со вас на германски.
    ;) :D

    SMC-403
    Учесник

    добредојдовте во временскиот извештај на Аманкс

    Според податоците што ги добивме утрово, денешните жители на алмакакс се среќни; Ве чекам по студените ветрови, топли хумористични ветровити минути со вас на германски.
    ;) :D

    Овие вицови доаѓаат од Германија или од Турција? :D

    ноќ2
    Учесник

    добредојдовте во временскиот извештај на Аманкс

    Според податоците што ги добивме утрово, денешните жители на алмакакс се среќни; Ве чекам по студените ветрови, топли хумористични ветровити минути со вас на германски.
    ;) :D

    Дали овие шеги доаѓаат од Германија или од Турција? :D

    Заедно емитуваме смс :D

    SMC-403
    Учесник

    добредојдовте во временскиот извештај на Аманкс

    Според податоците што ги добивме утрово, денешните жители на алмакакс се среќни; Ве чекам по студените ветрови, топли хумористични ветровити минути со вас на германски.
    ;) :D

    Дали овие шеги доаѓаат од Германија или од Турција? :D

    Заедно емитуваме смс :D

    Ќе биде време, види, не сакам никаква дискриминација овде. :D

Се прикажуваат 15 одговори - 1 до 15 (вкупно 32)
  • За да одговорите на оваа тема, мора да бидете најавени.