Германски сајт

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ФОРУМИТЕ ALMANCAX. СИТЕ ИНФОРМАЦИИ ШТО ГИ БАРАТЕ ЗА ГЕРМАНИЈА И ГЕРМАНСКИОТ ЈАЗИК МОЖЕТЕ ДА ГИ НАЈДЕТЕ НА НАШИТЕ ФОРУМИ.
    возвишена
    Учесник
    Добар германски сајт на кој штотуку налетав…

    Сите лекции се во PDF формат и се многу добро подготвени…

    Германски сајт

    esma 41
    Учесник

    Ви благодариме за споделување.
    Вашето нежно учење за овој ужасен обожавател Јусел.

    Јас ќе прашам нешто.
    Тој зборува на локалитетот германски, дали имате потешкотии со разбирањето на германските скрипти?

    возвишена
    Учесник

    Искрено, немав потешкотии да ги разберам темите што ги гледав, се разбира, имаше места што не ги разбирав...
    Мојата цел да ја препорачам оваа страница е темите да бидат добро подготвени во PDF формат од почеток до крај...
    Не е прашање на разбирање или не...
    На крајот на краиштата, дојдовме како увезен младоженец, нормално е да не разбираме некои работи…. ;D

    esma 41
    Учесник

    Искрено, немав потешкотии да ги разберам темите што ги гледав, се разбира, имаше места што не ги разбирав...
    Мојата цел да ја препорачам оваа страница е темите да бидат добро подготвени во PDF формат од почеток до крај...
    Не е прашање на разбирање или не...
    На крајот на краиштата, дојдовме како увезен младоженец, нормално е да не разбираме некои работи…. ;D

    Дали сте „увезен“ младоженец?... (упс некој фрли таш)  ;D

    возвишена
    Учесник

    Не, кажав нешто опасно???
    Или се сетивте на ваков МОМЕНТ::)

    esma 41
    Учесник

    Не, кажав нешто опасно???
    Или се сетивте на ваков МОМЕНТ::)

    Не Јуцел, се е во ред... ??? ::)

    возвишена
    Учесник

    Кога велиш дека и ти си увезен младоженец, мислам дека и другите се увезени младоженци...

    staff_xnumx
    Учесник

    Имам два ЦД-а. но не знам како да го подигнам. Ќе се ослободите од тоа од таму.
    Ми требаат актуелни ознаки на 2.
    каде можам да го најдам ???
    За жал, собирањето фотокопии во боја во државниот регистар, нема недостаток на оригинални отпечатоци.
    Оригиналот го наплаќаат од 60 до 70 TL.
    Помогни ми на Лутен.

    ALANYALI
    Учесник

    Ви благодариме за споделувањето и ресурсите, пријатели. Ви благодариме за трудот, во ред :)

Се прикажуваат 8 одговори - 1 до 8 (вкупно 8)
  • За да одговорите на оваа тема, мора да бидете најавени.