Слободен германски комплет за обука Кампања Сона Ерди

> Форуми > Вести и соопштенија за производите и услугите на Almancax > Слободен германски комплет за обука Кампања Сона Ерди

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ФОРУМИТЕ ALMANCAX. СИТЕ ИНФОРМАЦИИ ШТО ГИ БАРАТЕ ЗА ГЕРМАНИЈА И ГЕРМАНСКИОТ ЈАЗИК МОЖЕТЕ ДА ГИ НАЈДЕТЕ НА НАШИТЕ ФОРУМИ.
    МухажеМ
    Учесник

    Почитувани членови и посетители Нашите кампањи за бесплатна испорака на производи што ги работиме за речиси 2 години завршија.
    Би сакале да им се заблагодариме на сите што покажаа интерес за нашите производи.

    Нашиот германски сет за образование, кој се состои од германско образование за ДВД, со капацитет од 7 ЦД-а и 23 германски картички за ворд (600 зборови и 60 образци на говор), се нуди на продажба далеку под пазарната цена, а нашите членови и посетители ќе можат да го имаат нашиот сет со плаќање далеку под пазарната вредност. Во моментот, достапна е само опција за плаќање на врата и алтернативните системи за плаќање ќе се активираат многу скоро.

    Нашите нови производи се исто така во подготовка, и наскоро ќе се вратиме со прекрасни кампањи и производи.

    Со почит

    3,14
    Учесник

    –> Кога велите алтернативно плаќање многу брзо, колку брзо, господине Мухарем? :) Многу сум љубопитен за новите ДВД-а. Претходните веќе и ги дадов на тетка ми. Јас сум жртва??? ;D

    –> Мислам дека треба да станам навика да размислам неколку пати пред да испратам порака. :-X

    cemalettin
    Учесник

    Поздрав г-дине Мухарем, ќе ми биде благодарно ако можете да ме контактирате, ова е мојата е-маил адреса.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Се прикажуваат 2 одговори - 1 до 2 (вкупно 2)
  • За да одговорите на оваа тема, мора да бидете најавени.